Бренди

NG LAN

Кабель UTP CAT5e для зовнішньої та внутрішньої прокладки від NGLan стане вашим фаворитом, оскільки дозволяє підтримувати швидкість передачі даних 1000 Мбіт/с на ділянці кабелю до 180 м. Кабель виготовлений із сучасних матеріалів та надійно захищений від впливу несприятливих погодних умов та інших зовнішніх чинників.

NG PON

Для якісного розширення PON-мережі ми пропонуємо потужні термінали ONU EPON та GPON з радіусом покриття до 20 км та оптичні розподільчі бокси для розміщення сплітерів та коплерів. Важливою перевагою терміналів NGPON ONU є сумісність з OLT інших популярних виробників, що дозволяє швидко інтегрувати наші пристрої до вашої наявної мережі.

NG OPTICS

Пропонуємо широкий вибір сучасного оптичного кабелю, активного та пасивного оптоволоконного обладнання: кабелі ADSS зі збільшеною силовою характеристикою на розрив, кабель FTTH та Rizer з волокнами типу 657А1, SFP модулі усіх видів, медіаконвертери, оптичні патч-корди та пігтейли. Обираючи обладнання NG Optics для своїх мереж, ви створюєте собі спокій, а своїм абонентам — якісний зв'язок.

logo_StroNG_fiolet
StroNG

Антивандальні телекомунікаційні ящики та шафи StroNG від компанії NG Group мають суцільнозварну конструкцію та призначені для монтажу телекомунікаційного і мережевого обладнання в приміщенні будівлі. Їх основним завданням є захист встановленого обладнання від впливу навколишнього середовища (пилу, вологи, води) та можливих несанкціонованих зломів з метою його крадіжки або псування.

GCOM

GCom пропонує комплексне рішення для побудови телекомунікаційних мереж. Окрім широкого асортименту, бренд виділяється високою якістю обладнання, сумісністю з обладнанням інших виробників, якісним програмним забезпеченням, гарантією 12 місяців та постійною технічною підтримкою від офіційного дистриб'ютора GCOM - компанії NG Group

ZTE

Провідний світовий постачальник якісного комунікаційного обладнання із підтримкою всіх існуючих галузевих стандартів зв'язку. У сфері телекомунікаційних рішень ZTE пропонує GPON ONU, трансівери GPON SFP, професійні керовані комутатори, OLT та модулі розширення для OLT. Модульна конструкція та наявність широкого асортименту плат розширення дозволяють будувати мережі будь-якого рівня складності.

image/svg+xml
Ruijie Reyee

Ruijie Networks компанія, що зосередила увагу на розробці інноваційних рішень для вирішення завдань цифровізації клієнтів по всьому світу. Один з брендів Ruijie Networks - Reyee, спрямований на SMB сегмент ринку, який включає 4 лінійки: точки доступу, роутери, комутатори та побутові Wi-Fi роутери. Компанія надає своїм клієнтам можливість користуватися безоплатним хмарним продуктом Ruijie Cloud.

Signal Fire

Підприємство, яке спеціалізується на дослідженнях, розробці, виробництві та реалізації телекомунікаційних продуктів. Основною продукцією компанії є зварювальні апарати та інструменти для роботи з оптичним волокном.

Grandway

Компанія Shanghai Grandway Telecom, зареєстрована в 1994 році, є акціонерною компанією, яка професійно займається інтеграцією та обслуговуванням індивідуальних проєктів розгортання та виявлення оптичних мереж зв'язку. Grandway також є одним із найбільших національних постачальників вимірювальних приладів для оптичного зв'язку.

Залишились питання?

Напишіть нам і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.